James játszana a Real ellen
Reece James eddig emlékezetes túrán van túl a Manchester Uniteddel, de most a Bajnokok Ligáját megnyerõ Real Madrid ellen is bizonyítana.
A 20 éves játékos álomba illõ felkészülési túrát mondhat magáénak eddig, hiszen az elsõ meccsen, az LA Galaxy ellen a kispadról beállva két gólt is szerzett, majd azt követõen az AS Roma ellen kezdõként kapott lehetõséget.
Azonban az Inter elleni találkozót sérülés miatt ki kellett hagynia, de felépült és reméli, hogy Louis van Gaal lehetõséget ad neki a Real Madrid ellen, mintegy 110 ezer nézõ elõtt.
"Épp az Inter elleni mérkõzés elõtt összeszedtem egy apró sérülést" - mondta James a ManUtd.com-nak. "Kimentem bemelegíteni, de nem éreztem megfelelõ állapotban magam."
"De azóta már edzettem és remélem, hogy a Real Madrid ellen pályára lépek majd - hogy mennyi szerepet kapok, nem tudom, de különleges lenne, ha a pályán lehetnék. Olyan meccs ez, amirõl fiatalon álmodsz."
James két eddigi felkészülési meccsén is a baloldali szárnyhátvéd posztjá szerepelt van Gaal új felállásában és bár nem rendelkezik túl sok tapasztalattal ebben, de úgy érzi, minden képessége megvan ahhoz, hogy sikeres legyen ebben.
"Szélsõ védõ az én eredeti posztom, de szeretek támadni, amennyire csak lehet, ami segít a szárnyhátvéd poszton. A védekezõ feladatokat is élvezem, szóval ez egy remek poszt számomra."
"Ehhez persze feltétlenül szükséges egy komoly erõnléti állapot, hogy a szélen fel-le rohangálj és támadó tulajdonságokkal is rendelkezni kell, hogy a hosszún próbálj érkezni, ahogyan az a két gólom esetében is történt."
"De a védekezésbe is be kell kapcsolódnod, hiszen ha a másik oldalon van a labda, biztosra kell menned, hogy a megfelelõ helyen vagy."
James bevallotta, még mindig nem hiszi el, hogy a United túráján ilyen világklasszis játékosok mellett készülhet.
"Amikor lemegyek reggelizni és körülnézek az ottani arcokon, mint Rooney vagy Mata, az szinte megüt, hiszen nem mindennapi dolog ez. De hozzá akarok szokni ehhez és remélem, hogy nagyon hosszú ideig része lehetek ennek."
Kövess minket Facebookon, Instagramon, Twitteren és YouTube-on is!
Támogasd adományoddal a ManUtdFanatics.hu működését!