Schneiderlin önbizalommal telve

Morgan Schneiderlin beilleszkedõben van a új csapatánál és hiszi, kezdi legjobbját nyújtani.


A középpályás az elõzõ hétvégén lejátszott, Everton elleni bajnokin betalált az ellenfél hálójába, majd a CSKA Moszkva elleni BL-meccsen újabb 90 percet szerepelt. Önbizalommal telve a nyári igazolás most azt várja, hogy a manchesteri derbin is letegye névjegyét.

 

"Mindig elmondom, számomra nem a gólszerzés a legfontosabb" - nyilatkozta a francia játékos az MUTV-nek. "A legfontosabb nekem az, hogyan érzem magam a pályán és ahogy telnek a hetek, egyre jobban és jobban érzem magam."

 

"Fizikálisan nagyon jól vagyok, az önbizalmam is rendben. Örülök annak, ahogy játszom. Folytatnom kell ezt, a gól pedig csak hab a tortán."

 

 

Schneiderlin szerint a vasárnapi rangadó nem dönt el semmit a Premier League elsõségért folyó harcban, ám az, hogy megelõzhetik a City-t, élvezettel tölti el õket.

 

"Semmit nem fog mondani arról, hogyan megy majd a szezon hátralévõ része, de jelzésértékû lesz. És ha meg tudjuk nyerni a meccset, le tudjuk gyõzni a City-t és esetlegesen az élre állnánk, az újabb kinyilatkoztatás lenne a bajnoki címért folyó harcunkban. Úgyhogy nagyon fontos számunkra, hogy megtegyük, különösen a szurkolóink elõtt. De bármi is történik majd, nem lesz vége a versenynek, utána is keményen kell dolgoznunk, mert hosszú a szezon."

 


Manutd.com

Kövess minket Facebookon, Instagramon, Twitteren és YouTube-on is!



Támogasd adományoddal a ManUtdFanatics.hu működését!

Hozzászólások

Támogatás

Támogasd adományoddal
a ManUtdFanatics.hu működését!