Joshua King vezérletével a tartalékok a döntõben

King mesterhármassal segítette a tartalékokat, hogy bejussanak a Manchester Senior Cup döntõjébe.

A Vörös Ördögök tartalék csapata 100%-os teljesítménnyel csoportjában bejutott a Manchester Senior Cup döntõjébe, miután tegnap a Rochdale csapatát 6-1 arányban legyõzték.

A United most hátradõlhet és várhatja, ki lesz az ellenfele a fináléban.

A gólokat Joshua King nyitotta a szünet elõtti találatával, melyet még két találata követett a második félidõben, ezzel mesterhármast érve el. Fabio zseniális gólt szerzett, valamint még Robbie Bradie és Ravel Morrison is betalált a hálóba, míg a Rochdaletõl csupán Reece Gray volt eredményes a 64. percben.

Manchester United Reserves 6-1 Rochdale Reserves
Moss Lane, 2011.02.03.

United: Devlin - R. Brown(Giverin 75.), Wootton, Gill, McGinty(Morrison 57.) - Vermijl, Norwood, Ekangamene(Barmby 75.), Fabio, Brady - King
Nem használt csere: Johnstone

Gólszerzõk: King 45., 69., 74., Fabio 52., Brady 55, Morrison 89. illetve Gray 64.