Játékosértékelés: Manchester United 1-2 Crystal Palace

Lássuk, hogyan értékelte a manchesteri játékosok teljesítményét a ManUtdFanatics.hu szerkesztősége...

David De Gea: egész meccsen alig volt dolga, vagyis alig lett volna dolga. Az első gólról nem tehetett, kiszolgáltatott helyzetben volt, a másodikban viszont nyakig benne van. Rövidre gólt kapni nem szabad. 5

Aaron Wan-Bissaka: a Wolves meccsel ellentétben ezúttal védekezésben sem volt ász. Többször maradt le igen csúnyán, főleg a második félidőben, amikor talán már elfáradt. 4

Victor Lindelöf: labdával szemben, támadóval felugorva képtelen elfejelni a játékszert, amiből aztán gólt kaptunk. Nem volt egy biztos pont ezen a találkozón. Pozitívum, hogy most legalább a rengeteg átadása közül nem szórt el annyit, mint előző mérkőzésen. 3

Harry Maguire: nem sok feladata volt saját tizenhatosán belül, viszont az első találatban ő is benne volt azzal, hogy nem zárt vissza és nagyon távol volt védőtársától. Nagyon sokat volt játékban, ami nem biztos, hogy a United játékát dicséri. Harry biztosan állt a lábán, sokszor próbált az ellenfél kapuja előtt veszélyeztetni, de nem jött össze neki a gól. 6

Luke Shaw: agilis volt abban a bő 30 percben, amennyit játszott ma. Reméljük nem komoly a sérülése. 6

Scott McTominay: lassan lendült bele, de utána jól teljesített. Rajta látszódott, hogy nyerni akar, de társak nélkül nehéz. A tizenegyes előtt nagyszerűen lépett be a támadásba. 6

Paul Pogba: rengeteget kérte a labdát, olykor zseniális megoldásokat hozott, a következő percben pedig gyermeteg hibát vétett. Nem tudott vezérré válni sem teljesítményével, sem magatartásával. 5

Daniel James: alig volt értékelhető megmozdulása mindaddig, míg át nem került a bal szélre. Az látszik, hogy ott jobban mozog, mint a túloldalon. A gólja nagyon szép és okos megoldás volt. 6

Jesse Lingard: 55 perc alatt 17 átadási kísérlet...nem mondhatni, hogy csúcsformában lenne. Sokszor technikai hibák miatt vesztett labdákat. 3

Marcus Rashford: kihagyott büntető egy dolog, de az a rengeteg elpuskázott támadás, ami az ő nevéhez fűződik, nehezen megemészthető. Számtalan egyéni hiba, rendkívül pontatlan passzjátékkal párosult. 3

Anthony Martial: jól kezdett, sokat mozgott, jól futotta be a területeket, de sajnos megsérült és a végén már semmit nem tudott tenni. Benne volt egyedül lendület ma. 6

Ashley Young (Shaw helyett a 34. percben): védekezése beállása utáni időszakban nem volt a legjobb, Zaha forgatta rendesen, de később megoldotta a dolgot. Aktívan szállt be a meccsbe, 5 kulcsátadással magasan ő volt a legjobb támadáselőkészítő, azonban a pontrúgásai kínosan gyengék. 6

Mason Greenwood (Lingard helyett az 56. percben): beállt, volt 1-2 jó megoldása, majd eltűnt, mintha pályára sem lépett volna. 4

Juan Mata (McTominay helyett a 89. percben): kevés lehetőséget kapott. -