Játékosértékelés: Partizan - Manchester United

Lássuk, hogyan értékelte a United játékosainak mai teljesítményét a ManUtdFanatics.hu szerkesztősége...

Romero: nem sok dolga volt, de azért 1-2 alkalommal nagyon kellett a kapuba, mert komoly védést mutatott be. 6

Wan-Bissaka: talán már unalmas, de támadásban egyelőre szinte semmit nem tud mutatni. Szinte minden meccsén ugyanazt lehet elmondani róla, védekezésben - néhány helyezkedési hibát leszámítva - nem voltak problémák. Ennél azért több kell támadásban. 6

Jones: volt néhány felelőtlen belépője a második félidő elején, ám egész meccsen nagyot küzdött és keményen dolgozott. A Blackburnben voltak ilyen meccsei leginkább, bár a Unitedben is hozott néhány ilyen, remek teljesítményt. 8

Maguire: csapatkapitányként játszhatott. Egyszer-kétszer megbolondították őt a Partizan játékosai, ám a meccs végéhez közeledve két nagyon fontos mentést is bemutatott. 6,5

Rojo: ezen a találkozón nem volt orbitális bakija, magabiztosan lehozta a meccset. 6,5

Williams: nagyon pontatlanul, bátortalanul kezdett, ám aztán a semmiből úgy megiramodott, hogy a hazai védelem sem tudta szabályosan megállítani, így büntetőt kapott a csapat. Fordulás után biztosabban állt a lábán. 6,5

McTominay: 22 évesen a középpálya közepének rutinját jelentette. Harcolt, sokat dolgozott, de sokszor kevés volt egyedül a középpályára. 6

Garner: sajnos a manchesteri nevelés nem nagyon tudott segíteni McTominay-nek. Sokszor elfutott mellette a Partizan, de kellenek ezek a meccsek neki, hogy fejlődhessen. 5

Lingard: egy helyzetet (a háromból) alakított ki, egy kapufát lőtt. Sokat mozgott, olykor a jobb szélen bukkant fel, majd a másik oldalon. Kellettek neki a játékpercek, de talán egy gól még jobban kell neki. 5

Mata: futott ide, futott oda, de nagyon nem tudta mozgatni a csapatot. 5

Martial: a büntetőt magabiztosan értékesítette, azon kívül azonban nem sok veszélyt jelentett. 6

James (Wan-Bissaka helyett a 60. percben): nem sok labdát kapott, lendületbe pedig egyszer sem került. Túl statikus volt a csapat - főleg akkor, amikor már leginkább a védekezés volt a fő. 5

Rashford (Martial helyett a 60. percben): jól kezdett, de aztán egyre kevésbé látszott rajta, hogy akarna. Sok technikai hibája volt. 5

Pereira (Garner helyett a 83. percben): kevés idő jutott neki. -