Játékosértékelés: Sheffield United 3-3 Manchester United

Lássuk, hogyan értékelte a manchesteri játékosok mai teljesítményét a ManUtdFanatics.hu szerkesztősége...

David De Gea: kapott három gólt, de egyikről sem tehetett, viszont volt 4-5 olyan hárítása, amivel megmentette a csapatot attól, hogy még nagyobb szakadékba kerüljön. 7

Aaron Wan-Bissaka: egy kezünkön meg tudtuk számolni, mennyiszer futott támadás az oldalán. A védekezése sem volt ma a legjobb, számtalanszor lassan zárt vissza, ami miatt a teljes védelem eltolódott. 4

Victor Lindelöf: 2-3 komoly mentést mutatott be, de sokszor határozottabbnak kellene lennie - mint például a harmadik gól előtt. Nem feküdt neki a három védős felállás. 5

Harry Maguire: a szezon során többször lehetett mondani rá, hogy a védelem oszlopa volt. A mai védelemnek egyetlen oszlopa sem volt, sem ő, sem más. Bár voltak jó megoldásai, csapatkapitányként egyáltalán nem tudott vezérré nőni. Az viszont pozitívum, hogy a második félidő második felében rengeteget játszott előre. 5

Phil Jones: KÁOSZ... 1

Brandon Williams: nagyon gyenge produkciót láthattunk tőle, a hazaiak rendre átjátszották őt. Aztán jött a semmiből a gólja, ami nagyot segített a Unitednek. A gól egyébként nagyon szépre sikerült. 4

Andreas Pereira: a két csapat felállása alapból azt adta, hogy a manchesteriek emberhátrányba kerültek a középpálya közepén. Ezt tetézte még az is, amit Pereira művelt ma. 72 átadásból csak 48 talált társat, ez egy manchesteri középső középpályástól édes kevés. Nem csoda, hogy a Sheffield akkor futott át a csapaton, amikor csak akart. 1

Fred: nagyon egyedül volt a középpályán, harcolt, küzdött, de társ hiányában nem sokat tehetett. 4

Daniel James: egy gólpassz került a neve mellé. Azon kívül nem sokat tett. Wan-Bissaka előtt játszva képtelen volt bármit is tenni, mikor átkerült a bal oldalra, akkor már aktívabbá vált. 5

Marcus Rashford: gól és gólpassz a neve mellett, ami pozitívum. Azonban akárcsak a többiek, 70 percig ő sem csinált semmit, olykor még csak futni sem volt kedve. Gól és gólpassz miatt: 6

Anthony Martial: ami a védelemben Jones, a középpályán Pereira, az a támadósorban Martial volt. Borzalmasan helyezkedett, sprintjeinek száma talán az ötöt sem haladta meg, teljesen jogos volt a lecserélése, még ha ő ezt nem így gondolta. A sheffieldi védelem teljesen eltüntette őt. 2

Jesse Lingard (Jones helyett a 46. percben): a manchesteri 9 kulcspassz közül négy az ő nevéhez fűződött. Ő volt az, aki hajlandó volt mozogni, amivel kissé meg tudta bontani a védelmet. 6

Mason Greenwood (Pereira helyett a 72. percben): beállása után nem sokkal nagyszerű gólt szerzett. -

Axel Tuanzebe (Martial helyett a 83. percben): beküldte őt Solskjaer, hogy a csapat megőrizze a vezetést, ám nem sikerült. -