Csapathírek a Brighton meccs előtt
A Manchester United menedzsere, Erik ten Hag friss hírekkel szolgált a Brighton & Hova Albion elleni mérkőzést megelőző sajtótájékoztatón.
A csapat két legújabb érkezője, Christian Eriksen és Lisandro Martinez is bemutatkozhatott már a felnőtt csapatban az Atletico Madrid és a Rayo Vallecano elleni barátságos meccseken, a páros pedig bevethető lesz a vasárnapi bajnokin is.
Eriksen mindkét felkészülési mérkőzésen, míg Martinez a legutolsón szerepelt.
"Úgy gondolom, hogy alkalmas állapotban vannak a kezdéshez" - mondta Erik a meccs előtti sajtótájékoztatón.
Anthony Martial kisebb sérülés miatt nem lesz bevethető a hétvégén, de Ten Hag reméli, hogy hamarosan visszatérhet.
"Az ilyesfajta sérüléseknél mindig nehéz megmondani, hogy mennyi időbe telik a gyógyulás, de remélhetőleg hamarosan visszatérhet."
Cristiano Ronaldo múlt vasárnap 45 percet kapott a Rayo ellen és Martial sérülése miatt valószínű, hogy pályára lép most is.
Luke Shaw kimaradt a múlt heti barátságos találkozókról, de a héten Carringtonban edzett és készen állhat, hogy megküzdjön helyéért Tyrell Malaciaval, aki eddig remekül teljesített a nyári időszakban.
Kövess minket Facebookon, Instagramon, Twitteren és YouTube-on is!
Támogasd adományoddal a ManUtdFanatics.hu működését!
TV műsor

Manchester United - Brighton & Hove Albion
Premier League 2022/23, 1. forduló