Evra a 20. bajnoki cím felé tekint
Patrice Evra figyelmeztette a Premier League csapatait, a Manchester United nem vesztett az éhségbõl, hogy még több dicsõséget szerezzenek.
A Vörös Ördögök az elmúlt szezon végén felülkerekedtek a Liverpoolon - mint Anglia legsikeresebb klubcsapata - 19. bajnoki címük begyûjtésével májusban, azonban Evrának nem áll szándékában a babérjain ülni.
A francia bal-bekk ragaszkodik ahhoz, hogy a United határozott lesz, hogy riválisaik elõtt fejezhessék be a szezont a következõ szezonban és tovább növeljék elõnyöket minden tekintetben a Liverpool elõtt.
"Megnyertük az angol bajnokságot 19 alkalommal, de nem vesztettünk izgatottságunkból" - mondta Evra a Daily Star Sundaynek.
"Ez az átka a Manchester Unitednek. Soha nem elég, hogy trófeákat nyerjünk."
"Ez az, amiért a United egy nagy klub és mi a csúcson akarunk maradni."
"És a következõ szezonnak ugyan olyan éhséggel fogunk nekivágni, hogy minden mérkõzésünket megnyerjük. Ha nincs meg a vágyad, megkapod a 'hajszárítód' Fergusontól."
A Chelsea újfent az egyik legnagyobb riválisa lesz a Unitednek, így rájuk új kihívás vár, hogy gyõzelemre vezesse õket Andre Villas-Boas menedzser.
A portugál taktikus rendkívül sikeres volt hazájában a Portoval, de honfitársa, Nani nem hiszi, hogy felülkerekedhetne a Uniteden.
"Remélem sikeres lesz és megmutatja a kvalitásait, melyeket már a Portoval megmutatott" - mondta Nani. "Azonban ez nem elég, hogy gyõzz a Manchester United ellen."
SkySports.com
Kövess minket Facebookon, Instagramon, Twitteren és YouTube-on is!
Támogasd adományoddal a ManUtdFanatics.hu működését!