O'Shea is orvosi vizsgálaton
John O'Shea közel került ahhoz, hogy a Sunderland csapatában folytassa.
A Sky Sports értesülései szerint a Sunderland közel áll John O'Shea leigazolásához azok után, hogy a védõ orvosi vizsgálatra a Fekete Macskákhoz érkezett.
Az ír válogatott védõ 13 éve tagja a Vörös Ördögök csapatának, ám ez most véget érhet, hiszen úgy tûnik a hétvége elõtt átigazol a Sunderland csapatához.
Steve Bruce csapata korábban már 12 milliós ajánlatott tett a Manchester United három játékosáért, Wes Brownért, John O'Shea-ért és Darron Gibsonért.
A Fekete Macskák nem tétlenkedtek az átigazolási idõszakban, hiszen Jordan Henderson távozását követõen megszerezték már Keiren Westwoodot, Sebastian Larssont, Craig Gardnert és Connor Wickhamet.
O'Shea lehet a második Vörös Ördög, akit leigazolnak, hiszen korábban mint arról már beszámoltunk, Wes Brown is átesett egy orvosi vizsgálaton és minden bizonnyal a mai napon be is mutatják õt Sunderlandben.
sky
Kövess minket Facebookon, Instagramon, Twitteren és YouTube-on is!
Támogasd adományoddal a ManUtdFanatics.hu működését!