Ki legyen a kezdõben?

Sir Alex Ferguson elismerte, Shinji Kagawa és Robin van Persie érkezésével igazán nagy fejfájást jelent számára, milyen csapatot is küldjön ki a pályára.


Az izgalmas igazolások nagyon sok lehetõséget és rugalmasságot jelentenek támadásban és már le is tették névjegyüket góljaikkal, melyeket a legutóbbi forduló során lõttek a Fulham csapatának. Amikor Wayne Rooney visszatér sérülésébõl, még ádázabb küzdelem lesz a helyekért.

"Nem könnyû összeállítani a csapatot" - mondta a menedzser. "A játékosok tudják ezt. Az elõzõ héten erre tettem is utalást. Nehéz munka ez, de a lényeg mindig a vége. Ha a vége jó, akkor mindannyian elégedettek vagyunk és õk mindannyian hozzájárultak a sikerhez."

"Robin rugalmas játékos, hiszen több poszton is bevethetõ. Jobb oldalon, vagy a csatár mögött is tud játszani. Nagy lehetõségeket lehet megvalósítani Robinnal, mert nagyon mobil játékos, Wayne elõtte és mögötte is játszhat. Egyedül Chicharito az egy posztos játékos."

 


"Robin és Wayne teljesen együtt tudnak játszani, ez nem kérdés. Welbeck is tud velük játszani. Jó lehetõségeink vannak, ezért nagyon nehéz a helyzet."

Sir Alex Ferguson azt is kifejtette, miért takargatja sokáig, kik is lesznek a következõ találkozó kezdõi.

"Miért kellene tudatnunk másokkal, mi is a csapat? Amikor ide kerültem, elõször már pénteken megneveztem a csapatot. Ez nem mûködött, immár soha nem nevezem meg a csapatot szombatig."

"Manapság már túl könnyen kitudódnak azok a dolgok is, amiket edzéseken végzünk. A játékos elmondja az ügynökének, aki pedig elmondja a sajtónak. Talán még olyan játékosnak is elmondanak dolgokat, akik ellen épp jászik majd a csapat."

 


manutd.com

Kövess minket Facebookon, Instagramon, Twitteren és YouTube-on is!



Támogasd adományoddal a ManUtdFanatics.hu működését!

Hozzászólások

Támogatás

Támogasd adományoddal
a ManUtdFanatics.hu működését!