Rafael: A legszebb gólom

Rafael elégedett, hogy vasárnap gyõzelemhez tudta segíteni csapatát a tíz emberrel küzdõ Liverpool ellen, miután megszerezte 'legszebb gólját a Unitedben'.


A brazil jobboldali védõ Gerrard vezetõgólját egyenlítette ki az 51. percben egy parádésan eltekert ballábas lövéssel, mielõtt a Robin van Persie által értékesített büntetõvel megnyerték volna a rangadót.

 

"Ez nagyon fontos három pont számunkra" - kezdte Rafael a MUTV-nek.

 

"Nem volt túlságosan kiemelkedõ teljesítmény ez tõlünk, de az elmúlt öt évben nem tudtunk itt nyerni, úgyhogy nagyon elégedettek vagyunk."

 

 

"Egyértelmûen ez volt a legszebb gólom, amit a Unitedben szereztem. Nagyszerû pillanatban sikerült számomra, mert így gyorsan ki tudtunk egyenlíteni. Ha nem tudtunk volna ilyen gyorsan gólt szerezni, akkor akár idegesek is lehettünk volna, úgyhogy nagyon fontos pillanatban sikerült egalizálnunk."

 

"Nagyon elégedett vagyok, hogy gólt rúghattam a szurkolóink örömére."

 

"Õk mindig hatalmas támogatásukról biztosítanak, és tudom mennyire fontos mérkõzés ez a számukra, úgyhogy nagyon boldog vagyok."


Manutd.com

Kövess minket Facebookon, Instagramon, Twitteren és YouTube-on is!



Támogasd adományoddal a ManUtdFanatics.hu működését!

Hozzászólások

Támogatás

Támogasd adományoddal
a ManUtdFanatics.hu működését!