A United ráhajt Ronaldóra?
A The Sun értesülései szerint a Manchester United készen áll arra, hogy egy hatalmas ajánlatot tegyen a Real Madridnak Cristiano Ronaldóért.
Sir Alex Ferguson idén 20. bajnoki címéhez vezette a Vörös Ördögöket, ám utána rögtön kijelentette, nem engedhetik meg maguknak, hogy üljenek a babérjaikon.
Ronaldo még 2009 nyarán hagyta el az Old Traffordot, ám a rekordbajnok menedzsere mindig is szerette volna visszacsábítani a portugált és mindez a nyáron lehet létre is jön.
A portugál támadónak két év van hátra jelenlegi szerzõdésébõl és vannak olyan pletykák, hogy kész elhagyni a Santiago Bernabeut. A United figyelemmel kíséri a helyzetet, ám nem csak az angolok, de a Paris Saint Germain is érdeklõdik az aranylabdásért.
"A Unitednél nem boldogok, amiért a PSG is egy jelentõs ajánlatot készül tenni" - idézte a The Sun egy meg nem nevezett, Unitedhez közeli forrást. "De nem adják fel és szándékukat jelezték Ronaldo ügynöke felé is."
Kövess minket Facebookon, Instagramon, Twitteren és YouTube-on is!
Támogasd adományoddal a ManUtdFanatics.hu működését!