Januzaj a világ legjobban fizetett fiatal játékosa

Ügynöke szerint a 19 éves belga középpályás a világ legtöbbet keresõ fiatal játékosa jelenleg, tavaly októberben pedig egy 'õrült' ajánlatot tett érte a Paris Saint-Germain.


Adnan Januzaj idei, bemutatkozó idényében 33 mérkõzésen lépett pályára minden sorozatot figyelembe véve mióta David Moyes elõször pályára küldte, tavaly októberben pedig új szerzõdés keretében kötelezte el magát a klubhoz hosszabb távra, amelyrõl ügynöke tudni véli, hogy sokkal magasabb összeget tartalmaz, mint amennyit Cristiano Ronaldo vagy Lionel Messi kapott ennyi idõs korában.

 

Szerzõdés hosszabbítását megelõzõen azonban Januzaj ügynökének állítása szerint a 19 éves fiatal reménység számos európai topklub célkeresztjében ott állt, a Paris Saint-Germain pedig odáig merészkedett, hogy az utolsó pillanatban egy "õrült" ajánlatot tett szolgálataiért.

 

 

"Csak annyit árulhatok el, hogy õ a világ legjobban fizetett fiatal játékosa" - kezdte Dirk De Vriese a Sport/Voetbalmagazine-nak.

 

"18 éves korára nagyobb értékû szerzõdéssel rendelkezik, mint Cristiano Ronaldo vagy Lionel Messi hasonló korában. Ez sok mindent elárul, én pedig erre nagyon büszke vagyok."

 

"Minden nagy klub az õ kegyeit kereste. Különösen a Paris Saint-Germain, aki nagyon messzire is hajlandóak lettek volna elmenni a megszerzéséért."

 

"Öt perccel azt megelõzõen, hogy aláírtuk volna a szerzõdést a Manchester Uniteddel, Katar elnökének egyik tanácsadója egy õrületes ajánlattal keresett meg minket."

 

"Mivel Adnan a szezon végén ingyen távozhatott volna Manchesterbõl, ezért a katari befektetõk a lehetetlenre is képesek lettek volna. A bérét és az aláírási pénzét illetõen is."


Goal.com

Kövess minket Facebookon, Instagramon, Twitteren és YouTube-on is!



Támogasd adományoddal a ManUtdFanatics.hu működését!

Hozzászólások

Támogatás

Támogasd adományoddal
a ManUtdFanatics.hu működését!