Martial utolérte Beckhamet az örök ranglistán

Anthony Martial a Nottingham Forest elleni találatával a Manchester United minden idők 25 legjobb góllövője közé került, utolérve a 85 gólos David Beckhamet.

A francia egy óra elteltével lépett pályára Steve Cooperék ellen Marcus Rashforddal és a visszatérő Jadon Sanchoval együtt, és mindössze 10 perccel ezután fel is iratkozott az eredményjelzőre.

Casemiro indította a csatárt és amikor Rashford lövése elé pattant, nem hibázott, bal lábbal az alsó sarokba lőtt.

Ezzel a góllal lett 1-0, összesítésben 4-0 egy olyan meccsen, ahol nagyon komoly lehetőségek is adódtak.

Nem sokkal később Fred is betalált, maradt a 2-0, február 26-án, vasárnap Ligakupa döntő a Newcastle United ellen.

Martial első fellépése volt ez a januári manchesteri derbi győzelmünk első félideje óta, összességében pedig a 283. a klubban.

Most az a célja, hogy egészséges maradjon, folytassa a gólszerzést, és még előrébb kerüljön a listán.