U18: Sheffield United 0-2 Manchester United

Jack Barmby és Gyliano van Velzen góljaival gyõzött a United korosztályos csapata a Sheffield Utd vendégeként.

A Vörösöknek mindössze 70 másodpercre volt szükségük az elsõ helyzet kialakításához, de Tom Lawrence távoli lövése végül elkerülte a kaput.

Ám nem maradt válasz nélkül ez a próbálkozás, a 10. percben Liam Jacobnak kellett bravúros védést bemutatni Elliot Whitehouse távoli bombájánál.

A hazaiak megpróbálták lezárni a területet, de a Manchesternek mégis sikerült megszereznie a vezetést - Lawrence pontosan indította Sam Byrne-t, aki megpróbálta kikerülni Willist, ami nem sikerült és a tõlük elpattanó labda pont Barmbyhoz került, aki nem hibázott – 0-1 a 21. percben.

Paul McGuinness fiataljainak a 65. percben sikerült növelniük az elõnyt (van Velzen közremûködésével) és ezzel beállítani a végeredményt is.