Tippmix tippek 46. hét 2. forduló
Immár másodszorra jelentkezek a Tippmix Tippekkel. A szerdai alkalommal a tutik mind bejöttek, a rizikósok közül sajnos egy sem, de a mostani hétvégére megpróbálom még jobban összeszedni a tippeket!
Azt mégegyszer le kell szögeznem, hogy a „tuti” meccsek mindig 3 (néha esetleg 4) meccsbõl fognak állni. Ezenfelül nem fogják meghaladni a 2,5-es szorzót (persze itt is lehetnek kivételek- lásd a mait). Itt direkt az a lényeg, hogy "tuti" kis szorzójú meccsek, amire akár nagyobb összeget is rá lehet rakni.
Na, mehet a menet?
„A tuti” :
Man United - Wigan H 1,20
Besiktas - Konyaspor H 1,30
Celtic – Dundee United H 1,25
+1 Birmingham – Chelsea V 1,64 (Nem tudom elképzelni, hogy két vereség után ne nyerjen újra a Chelsea).
Eredõ odds: 3,07
„A rizikós”:
Bolton - Newcastle H 2,10
Nürnberg - Kaiserslautern H 1,95
Freiburg - Dortmund V 1,61
Eredõ odds: 6,59
Természetesen továbbra is várom a Ti tippjeiteket a hétvégére. Egyébként holnap is fogok jelentkezni egy külön Tippmix Tippek bejegyzéssel, szeretném ha szombaton és vasárnap is megosztanánk egymással a „tutit”. :)
A tippekért felelõsséget nem vállalok!