FA-kupa: A Chelsea ellen készülhet a csapat

A mai sorsoláson kiderült, hogy a Manchester Untied az FA-kupa negyeddöntõjében a Chelsea ellen játszik.

A Vörös Ördögök a Blackburn Rovers elleni gyõzelemmel kerültek a legjobb nyolc csapat közé. A mai találkozón Danny Graham szerzett vezetést a hazaiaknak, de Marcus Rashford egyenlíteni tudott, majd a csereként beálló Zlatan Ibrahimovic gyõztes gólt lõtt az Ewood Parkban.

Az FA-kupa negyeddöntõinek sorsolására a találkozót követõen került sor, amiben kiderült, hogy Jose Mourinho csapata a Chelsea ellen játszik majd az Stamfordon. A londoniak a Wolverhamptont gyõzték le 2-0-ra az ötödik körben.

A negyeddöntõre március 10-13. között kerül sor, ami azt jelenti, hogy a Southampton elleni Premier League-meccs új idõpontot kap