Játékosértékelés: Manchester United 3-1 Fulham

Lássuk a Fulham elleni hazai mérkőzést a ManUtdFanatics.hu értékelésében...

David de Gea: A bekapott gól ellenére is mondhatjuk, hogy party-ban tartotta csapatát 2-3 nagy védésével. 8

Aaron Wan-Bissaka: Szegény az utolsó harmadban nagyon vakon volt egészen addig, amíg Antony pályára nem lépett, a brazil mellett viszont az angol is kivirágzott. 6

Harry Maguire: Megtartotta helyét a kezdőben, bár ez inkább Varane sérülésének köszönhető. Mitrovic lerántásáért hamar besárgult és továbbra sem gondoljuk úgy, hogy sokat szeretnénk a kezdőben látni. 5

Lisandro Martinez: Azon kevés játékosok egyike volt, aki maximális fordulatszámon pörgött az elejétől kezdve. 8

Luke Shaw: Az első félidőben nem sok ráhatása volt a támadójátékra, majd mikor Sancho átkerült az ő oldalára, akkor kicsit felpörgött, majd Sabitzernek gólpasszt adott. 6

Marcel Sabitzer: Kellet egy kis idő, mire megszokta, hogy McTominay a párja a középpályán, utána viszont több helyzete is akadt. Aa gólja pedig zseniális volt, ha így akarta, ha nem. 8

Scott McTominay: Fegyelmezetten játszott, gólhelyzete is volt, de közel sem annyira mutat vele jól a középpálya, mint Casemiroval. 5

Jadon Sancho: Továbbra is kapkod és a látottak alapján nem lesz stabil kezdő...sajnos továbbra sem találja önmagát annak ellenére sem, hogy visszatérése óta biztatóbb a teljesítménye, azonban kulcsfontosságú volt a szerepe abban, hogy 5 perc leforgása alatt a Fulham elvesztette menedzserét és 2 játékosát. 6

Bruno Fernandes: Kezdettben ő is figyelmetlen volt, talán fáradt is és nem jöttek be a megoldásai. A jogosan megítélt büntetőt azonban magabiztosan értékesítette és a végén még akcióból is gyönyörű gólt szerzett. 8

Marcus Rashford: A United legveszélyesebb játékosa volt az első félidőben, a másodikban viszont szinte észrevehetetlen. Ezúttal nem sikerült növelnie góljai számát, de így is vitathatatlan, hogy a kezdőben a helye. 6

Wout Weghorst: Annyira volt veszélyes és agresszív, mint egy ma született bárány és oké, hogy próbál rengeteget melózni a mezőnyben, egy csatártól sajnos ez kevés. 5

Antony: (58. percben Scott McTominay helyett) Beállításával magasabb fordulatszámra pörgött a csapat támadójátéka és neki is köszönhető a büntető előtti szituáció kialakulása. 7

Fred: (83. percben Marcus Rashford helyett) Azért állt be, hogy lendületet vigyen a támadásokba és ezt teljesítette is a mindig lelkes brazil középpályás. 6

Menedzser:

Erik ten Hag: Nem tudta felpörgetni igazán csapatát erre a találkozóra és előnybe is került a Fulham. Szerencséjére a kezezés mindent megváltoztatott és végül győzelemnek örülhetett. 6