Játékosértékelés: Manchester United 3-0 West Ham

Lássuk a West Ham elleni hazai mérközést a ManUtdFanatics.hu értékelésében...

Andre Onana: a találkozó első harmadában egy nagyon fontos védése volt, ami egyértelműen bravúrnak is mondható. Kapott gól nélküli találkozó, ennél többet nem is nagyon kell mondani, még ha azért túl sok feladata nem volt. 7

Diogo Dalot: a meccs elején teljesen feladta a csapat a jobb oldalt, Dalot sokszor középen volt megtalálható támadások során, ám szerencsére ez nem sokáig tartott. Sokat ment előre, miközben hátul is jól tette a dolgát. Az a blokk, amit a második félidőben mutatott be Bowen lövésénél, zseniális volt. 8

Harry Maguire: elején bizonytalan volt, de ahogy telt az idő, ő is egyre inkább bemelegedett és jól dolgozott végig. 7

Lisandro Martinez: volt egy buta szabálytalansága, amiből szerencsére nem lett baj. Remekül védekezett, de úgy tűnik, megint nem számíthatunk rá egy ideig. 7,5

Luke Shaw: védekezése nagyszerű volt, rengeteget ment fel a támadásokkal, lendülete nagyon fontos a csapat számára. 7

Casemiro: zseniális megmozdulása után született meg a csapat első gólja és remekül szűrte meg a West Ham támadásait egész meccsen. 8

Kobbie Mainoo: kicsit halványabb volt a mostani teljesítménye, mint amiket mostanában láttunk tőle, nem ő volt most a középpálya kiemelkedő alakja, de nagyon magabiztosan játszott. 7

Bruno Fernandes: a portugál igen kettős produkcióra képes. Valamikor 6-7 helyzetet is teremt egy mérkőzésen, miközben rengeteg eladott labdája is van. Sokkal inkább tetszetős az olyan produkció, amilyet ezen az összecsapáson mutatott. Kulcspasszok most is voltak, gólpassz is, miközben mezőnyben sokkal pontosabban focizott. Kifejezetten jó volt ezt a Fernandest látni. 8

Alejandro Garnacho: a fiatal támadó duplázni tudott, de mellette helyzeteket is kialakított. Nagyon agilis focit mutatott, önbizalma sokat nőtt. 9

Marcus Rashford: valahogy a cselek még mindig nem akarnak összeállni nála, rengeteg alkalommal szerelik a védők, ami nem csoda, mert szinte keresi azokat a helyzeteket, amikor 2-3 védővel szemben kellene kihozni a labdát. Fejben még mindig nincs 100 százalékos állapotban, de javuló teljesítményt nyújt. Ezúttal sem gól, sem gólpassz nem jött össze neki, de így is sokkal jobb teljesítmény volt ez tőle, mint másfél-két hónapja. 7

Rasmus Hojlund: kezdi megszokni a PL-t, végre jönnek a gólok tőle a bajnokságban is, ráadásul nem akármilyen gól volt a tegnapi is. Küzdött, harcolt, egyre jobban mozog a pályán. 8

Raphaël Varane: (70. percben Lisandro Martinez helyett) meglepő volt talán, hogy nem kapott helyet a kezdőcsapatban, de végül egy sérülés miatt kénytelen volt beállni bő 20 percre. 6

Antony: (87. percben Rasmus Hojlund helyett) már egy eldőlt mérkőzésbe szállt be, percei voltak csak. 0

Victor Lindelöf: (87. percben Luke Shaw helyett) őt sem azért küldte be a menedzser, hogy néhány perc alatt megváltsa a világot. 0

Scott McTominay: (63. percben Kobbie Mainoo helyett) nagy lendülettel szállt be a meccsbe és egy gólpassz is került a neve mellé. 7

Menedzser:

Erik ten Hag: a meccs elején érthetetlen volt, Dalot mit keresett középre tolva, majd azt sem értettük meg, miért nem lehetett lehozni Martinezt akkor, amikor már ápolták. Ezeken kívül azonban elmondható, hogy lelkes csapatot küldött fel a páylára. 7