Játékosértékelés: Hull City 0-0 Manchester United

Lássuk, hogyan értékelte a Hull City elleni találkozón nyújtott teljesítményeket a ManUtdFanatics.hu szerkesztõsége...

Victor Valdes: bár jóval idõsebb, a spanyol kapus mai teljesítménye hasonlított David de Gea elsõ manchesteri meccseire. 1-1 hibát azonnal remek megmozdulás követett. Látszott, hogy nincs meccsben a kapus, azonban több ígéretes pillanata is volt. A kirúgásokat azonban még gyakorolhatja, mert nem sok talált embert, bár ebben a csapattársak sem segítették ma a kapust. 6

Antonio Valencia: átlagos teljesítmény, rengeteg passzal, de kevés veszéllyel támadásban. Hátul egyet hibázott is, amikor középre fejelt egy beívelést, szerencséjére nem lett gól abból. 6

Chris Smalling: kissé zavarodottnak tûnt korábbi önmagához képest. Nem egyszer a könnyebb megoldást választotta, amivel felhúzta az ellenfelet. Mintha elszállt volna az önbizalma. 5

Phil Jones: mostanában nem egyszer látni lehetett, hogy fogalma sincs, hol kellene lennie. Ez a mai találkozón is többször feltûnt, helyezkedésében voltak hibák, fõleg az elsõ játékrész elsõ felében. Ám a kapu elõtt a levegõ ura volt. 6

Marcos Rojo: nagyon nem képes segíteni a támadásokat, védekezésben is vannak hiányosságai, de nagyot harcolt a meccsen és sokat dolgozott azért, hogy ne kapjon gólt a csapat. 6

Daley Blind: a Hull játékosai többször is könnyen átjátszották õt, de ez nem csak az õ hibája, a társak sem segítették õt. Érthetetlen, miért kell minden labdát elõrevágnia, amikor 3 védõ között csak egy csapattársa van. 5

Juan Mata: bár kétszer helyzetbe hozta társait, támadásban rendkívül keveset nyújtott, akárcsak a többiek. Rajta is az látszott, hogy fejben már máshol jár. Védekezése szinte a nullával volt egyenlõ. 5

Ander Herrera: sokat mozgott, ám játékában alig volt kreativitás. Blindnek keveset segített, így a hazaiak folyamatosan átrobogtak a középpályán. 4

Ashley Young: a meccs elõtti felállással ellentétben nem õ, hanem Di Maria játszott a bal szélen, míg Young a pálya közepén focizhatott. Matához hasonlóan õ is két helyzetet alakított ki, ám védekezése neki sem volt emlékezetes. 5

Angel Di Maria: talán meglepõ volt, hogy az argentin bekerült a kezdõbe, ezt nem is sikerült meghálálnia. Momentuma sem volt, talán õ is megkönnyebbült, hogy 23 perc után leülhetett a padra. Több szurkoló biztosan így tett. 3

Wayne Rooney: örülhetett, hogy végigjátszhatta a meccset, hiszen megint megmutatta alattomos énjét. Talán frusztrált volt amiatt, hogy sem neki, sem a csapatnak nem ment ma. Egyetlen jó pillanata egy lövés volt, ami a felsõ lécet súrolta. Ezen kívül szinte semmi veszélyt nem jelentett, a védõk mindig könnyedén szerelték õt. Passzjátéka pedig kimondottan gyenge volt. 4

Adnan Januzaj (Di Maria helyett a 23. percben): sokkal jobban mozgott, mint Angel, de nem akadt társa. Talán jót tenne neki egy szezon a holland bajnokságban. 5

Marouane Fellaini (Young helyett az 58. percben): nehéz valakit osztályozni 19 percnyi játék után, fõleg egy olyan mérkõzésen, ahol a társak sem voltak motiváltak. Ám a belga játékosnak sikerült így is kitûnnie, bár ez az esetében nem mondható pozitívumnak, mivel undorító belépõje után mehetett is zuhanyozni. 2

James Wilson (Mata helyett a 72. percben): ha elfogultak akarnánk lenni, azt emelnénk ki nála, hogy minden passza társat talált. De 20 perc alatt csak öt alkalommal sikerült labdát passzolni, szóval ez nem annyira dicsérendõ teljesítmény. -

A Manchester United legjobbja a Hull elleni meccsen: ilyen mentalitás mellett senki nem érdemli meg ezt a címet

A játékosértékelés a ManUtdFanatics.hu szerkesztõségének saját véleményén alapul. Ha nem értesz egyet, azt kérjük kulturált formában hozd nyilvánosságra, egyéb esetben a hozzászólást moderálni, vagy törölni fogjuk. Köszönjük!