Tartalékok: FC Dallas 0-2 United

A United nagyszerûen kezdte a Dallas Cupot, hiszen 2-0 arányban legyõzte a hazai kedvenc FC Dallas csapatát.

Will és Michael Keane góljaival gyõztek a Vörös Ördögök, akiknek nehéz versenyük lehet ez, hiszen csak egy szûk kerettel utaztak Dallasba.

Jól kezdte a találkozót Warren Joyce csapata, Will Keane már a 10. percben megvillantotta gólszerzési képességeit, amikor betalált Richard Sanchez kapujába. Ryan Tunnicliffe - aki késõbb sárga lapot kapott - közel járt, hogy megduplázza az elõnyt, ám erre végül egészen a második félidõ elejéig kellett várni, amikor Luke Giverin szögletét fejelte a kapuba Michael Keane.

Sam Johnstone lenyûgözõen védte meg csapatát a kapott góltól és egy különösen nagy védést is bemutatott Danny Garcia helyzeténél. Larnell Cole visszatért sérülésébõl és a legújabb igazolás, Frederic Veseli is kezdõként szerepelt.

A következõ találkozóra helyi idõ szerint délután 2 órakor kerül sor, amikor is a Santa Clara Sporting lesz a United ellenfele, mely csapat a CS Cartagines helyére ugrott be, akiknek problémáik adódtak az utazással.