Hannover 3-4 Manchester United

Gólzáporos mérkõzéssel zárta az idei DHL túrát a United, jöhet a bajnoki rajt!

Kiváló iramú, gólgazdag találkozón 1-3-ról felállva végül 4-3-ra gyõztek a Vörös Ördögök a Hannover 96 ellen.

A hazaiak szerezték meg a vezetést Sobiech révén, amire Hernandez válaszolt, így alakult ki az 1-1 a szünetre. A második játékrészt a hazaiak kezdték jobban, gyors góllal ismét vezetést szereztek, sõt a 65. percben egy csodás sarkazással már kétgólos elõnye volt Huszti Szabolcs csapatának.

De a Unitedet nem lehet leírni ilyen hátránynál sem, ezt ismét bizonyították a játékosok. Rooney elõbb szépített, majd a 82. percben büntetõbõl egyenlített, hogy aztán három perc múlva Shinji Kagawának adjon egy gólpasszt, ami után a japán fordított.

Felkészülési mérkõzés

AWD Arena

United: Lindegaard(De Gea 46.) - M.Keane, Vidic(Valencia 73.), Carrick, Evra - Nani, Kagawa, Cleverley, Young(Giggs 46.) - Rooney, Hernandez(Anderson 73.)
Nem használt cserék: Ferdinand, Brady, Bebe, Berbatov

Gólszerzõ: Sobiech 24', Haggui 48', Abdeallaoue 65' illetve Hernandez 31', Rooney 69', 82 (11-es), Kagawa 85'