Strikers FC 0-2 United

A Manchester United fiataljai hatalmas lépést tettek a Milk Cup elõdöntõje felé azzal, hogy 2-0 arányban legyõzték a kaliforniai South Coast Strikers FC gárdáját.

Az amerikaiak magabiztosan készülhettek a találkozóra, miután 6-0-ra legyõzték a Tus Altenberge együttesét a nyitómeccsükön, és 20 percig meccsben is voltak a Vörös Ördögökkel Coleraine-ben. De aztán Andreas Pereira kétszer villant, elõször egy remek labdát adott Joe Riley-nak, aki miután kicselezte a kapust is, az üres kapuba gurított.

Ezután már a második félidõben a belga fiatal egy csodálatos szabadrúgással duplázta meg az elõnyt.

A United több gólt is szerezhetett volna a második játékrészben, Ruairi Croskery lövése kapufát talált, Demetri Mitchell próbálkozása pedig centikkel kerülte el a kaput.

A Vörös Ördögök ma este a Tus Altenberge ellen játszák utolsó csoportmeccsüket.