A United közel Miranda leigazolásához
A spanyol AS arról számolt be, hogy a Manchester United közel került az Atletico Madrid védõjének leigazolásához, mivel készek megadni a játékos szerzõdésében szereplõ kivásárlási árat.
Miranda 2011-ben került a Sao Paulo csapatától Madridba, ahol megszilárdította helyét és idén 45 mérkõzésen segítette csapatát a bajnoki címhez, valamint a BL-döntõs szerepléshez.
Azonban az AS szerint hamarosan végéhez ér a 29 éves játékos madridi pályafutása, hiszen a Manchester United már felvette a kapcsolatot a spanyol klub vezetõivel és megerõsítették, hajlandóak kifizetni a szerzõdésben szereplõ 24 millió fontos kivásárlási árat.
A lap szerint bár a spanyol bajnok nem szeretné, ha játékosai szétszélednének, ám nem sokat tehetnek, ha egy klub megadja a záradékban szereplõ összeget, ráadásul új hírlik, Miranda már iskolát keres gyermekei számára Manchesterhez közel.
Miranda az egyik legkiegyensúlyozottabb védõ volt a spanyol liga idei szezonjában és kiváló megoldást jelentene rövid távon. Azonban a brazil játékos lassan 30 éves lesz, ezért megkérdõjelezhetõ azon logika, ami alapján a Vörös Ördögök 24 millió fontot kiadnának egy olyan játékosért, akiben 2-3 szezon lehet még komoly szinten.
Kövess minket Facebookon, Instagramon, Twitteren és YouTube-on is!
Támogasd adományoddal a ManUtdFanatics.hu működését!