FRISS: A Dortmund visszautasította a United 100 millió eurós ajánlatát Sanchóért
A Sky Sports legfrissebb értesülései szerint a Manchester United ajánlatot tett az angol szélsőért, de a német klub visszautasította azt.
A korábban tett ajánlat 73 millió font volt, viszont ez nem bizonyult elegendőnek. A mostani ajánlat azonban 91,3 millió font (100 millió euró), viszont a németek ragaszkodnak a 108 millió fontos árhoz.
A mai információk szerint Jadon Sancho nem lesz ott a Bayern München elleni Szuperkupa mérkőzésen "felső légúti betegség" miatt. Azonban a játékos Covid-tesztje negatív lett.
Amint azt várni lehetett, a Vörös Ördögök meg is tették az ajánlatukat a játékosért, aki nagy eséllyel maradni fog Németországban.
A mai napon egyébként Marco Reus is interjút adott a Sky Germany-nek, amelyben elmondta, hogy Sancho még egy évig maradni fog a Dortmundnál.
A dortmundiak korábban egy határidőt (augusztus 10) adtak a Unitednek, amelyen belül, megfelelő ajánlat esetén megszerezhették volna a fiatal játékost.
Úgy tűnik, hogy Ed Woodwardék tovább próbálkoznak Sancho megszerzésében, még az október 5-ei piaczárás előtt.
Kövess minket Facebookon, Instagramon, Twitteren és YouTube-on is!
Támogasd adományoddal a ManUtdFanatics.hu működését!