Wolves U18 - Manchester United U18 3-3

Két gólos előnyt elszórakozva remizett a United akadémiai csapata vendégként a Wolves U18 csapatával, ezzel megszakítva hosszú győzelmi sorozatát.

Gólgazdag mérkőzésen volt kénytelen a United U18-as legénysége beérni egy ponttal, miután Norkett és Musa első félidei góljai ellenére is felállt a Wolves a második félidőben. Először Shahar szépített, amire még Lacey válaszolni tudott, végül McLeod és Esen révén döntetlenre hozta a mérkőzést a Wolves.

Labdaszerzést követően indult meg Norkett az ellenfél térfelének irányába, már a tizenhatoson belülre ért, mikor a Wolves védelme csak szabálytalanul tudta megállítani. Büntető a Unitednek. A tizenegyest a sértett végezte el, a kapus jobbra dőlt, a labda balra suhant. 0-1

Ismét kontratámadásban a United, Ibragimov kapja a középpályán a játékszert, majd gyönyörűen ugratja ki Musát, aki szemfüles módon vette észre, hogy a kapus kint áll a kapujából, nemes egyszerűséggel eltette mellette a labdát. 0-2

Második játékrész, félidő eleje, elaludt a United védelme, Harper kap labdát a középpályán, majd megjátssza a berobbanó Shahart, aki meglepő helyről kínálja meg Harrisont, viszont még ő is az igazak álmát aludta és a rövid oldalon ment be mellette a labda. 1-2

Válaszol a vendég csapat, Lacey kap labdát a jobb szélen, beverekszi magát középre a tizenhatos előterébe, majd gondolt egy merészet, és eltekerte a kapus felett a labdát. Gyönyörű gól. 1-3

Épül a Wolves akciója, végül a bal szélről Harper adja be a labdát, McLeod teszi bele jól a lábát, ami így beszállt a kapuba Harrison feje felett. 2-3

A végére jött a dráma, Francis-Burell ad labdát a középen álló Esen felé, aki tol egyet a labdán, majd kilövi a bal alsó sarkot. Jól helyezett lövés volt, Harrison már nem érhetett oda. 3-3

Gólgazdag és izgalmas találkozón osztozott a pontokon a két csapat, aki kilátogatott a meccsre, biztos nem bánta meg. legközelebb a csapat a Derby U18 vendége lesz a bajnokságban február 4-én 13:00-kor.

United: Harrison; Kingdon, Munro, Jackson, Nolan; Scanlon (Kamason (88), Fitzgerald, Ibragimov (Berry 54); Lacey, Norkett, Musa (Williams 77)

Nem használt cserék: Wooster

Gólok: Norkett büntetőből 23, Musa 32, Lacey 53 ill.: Shahar 46, McLeod 58, Esen 88

Lapok: Ibragimov