Juventus: Várható volt, hogy Vidal marad
A Juventus menedzsere, Massimiliano Allegri egy másodpercig sem félt attól, hogy a nyáron leigazolja Vidalt a Manchester United.
Egész nyáron szóba hozták, hogy a Premier League-be igazolhat, de hétfõn este, az átigazolási piac lezárta után biztossá vált, hogy a középpályás marad Torinóban.
Allegri, aki nyáron vette át a Juventus irányítását, bevallotta, mindig is biztos volt, hogy Vidal maradni fog a klubnál. Ezután a Bianconeri tulajdonosa is megnyugtatott mindenkit, hogy nem tervezik a chilei válogatott játékos eladását.
"Vidal? Sosem került az átigazolási piacra" – mondta Allegri a Sky Italiának adott interjújában. "Kezdetektõl fogva biztosított a klub, hogy maradni fog."
Allegri azt is elismerte, hogy rendkívül elégedett a klub nyári átigazolási munkájával annak ellenére is, hogy igazi klasszist nem sikerült szerzõdtetni.
"Nagyon elégedett vagyok a klub munkájával" – tette hozzá Allegri. "A célom az volt, hogy egyes kitûzött feladatokat teljesítsek, nem pedig a költekezés kedvéért össze-vissza vásároljak. Megfontoltak voltunk az átigazolási piacon."
"Ha találtunk volna egy olyan játékost, aki ténylegesen emelné a csapat játékát, elsõ dolgunk lett volna megszerezni."
Kövess minket Facebookon, Instagramon, Twitteren és YouTube-on is!
Támogasd adományoddal a ManUtdFanatics.hu működését!