Ferguson áttörést vár Rooneytól
Sir Alex Ferguson arra számít, hogy Wayne Rooney újra elkapja a fonalat a hétvégi derbin szerzett gyönyörû gólja után.
Az angol támadó az egész szezonban formaingadozással küzd, mindössze 6 gólt jegyzett eddig az idény során. A skót mester szerint azonban a City ellen szerzett gólja visszahozhatja Rooney önbizalmát éppen a legjobbkor, amikor egymást érik a fontosabbnál fontosabb meccsek.
A holnapi, ligán kívüli ellenfél kiváló alkalmat kínál arra, hogy a csatár növelje góljai számát.
„A tavalyi szezonig Rooney játékára az volt jellemzõ, hogy 5-6 meccsen át gólokat szerzett, majd pár meccsre kiesett a ritmusból, de utána hamar újra elkapta a fonalat” – mondta Ferguson.
„Nagyon örülnék, ha ismét megtalálná a góllövõ cipõjét, mert nagyon fontos mérkõzések következnek.”
Az elkövetkezendõ találkozókon a Manchester United ellenfelei között lesz többek között a Wigan, a Chelsea és a Liverpool, valamint a Bajnokok Ligája is folytatódik, ahol a francia Olympique Marseille lesz az ellenfél.
Skysports
Kövess minket Facebookon, Instagramon, Twitteren és YouTube-on is!
Támogasd adományoddal a ManUtdFanatics.hu működését!