Manchester United U18 - Nottingham Forest U 18 3-0

A Manchester United U18 is lejátszotta idénybeli első mérkőzését. Hazai pályán kezdték meg a szezont és az U21, vagy a felnőtt csapattal ellentétben győzelemmel indítottak.

Norkett és Williams jóvoltából már az első félidőben 2-0-s előnnyel mehettek pihenőre a srácok, a második játékrészben pedig Wheatley biztosította be a győzelmet.

Gyönyörű támadást követően Mather tálalt a bal oldalon felfutó Norkett elé, aki rávezette a kapusra a labdát és kilőtte a bal alsó sarkot. 1-0

Szép összjátékot követően született meg a csapat második gólja. Végül Murray passzolta középre a labdát, ahol Williams érkezett megfelelően és a kapu jobb felső sarkába lőtte a játékszert. 2-0

A harmadik gólt egy a tizenhatoson belül Murray jóvoltából megszerzett labda előzte meg, szabadon passzolt középre Wheatley elé, aki ráfordult és kilőtte a kapu jobb oldalát. 3-0

Sima hazai győzelem, a United uralta a mérkőzést és a negyedik helyre pozícionálták magukat. Legközelebb a Liverpool U18 vendégeként léphetnek pályára 27-én szombaton ebédidőben.

United: Wooster; Murray, Jackson, Aljofree, Nolan; McAllister, Oyedele (Musa 85), Moorhouse (Berry 61); Mather, Williams (Kingdon 70), Norkett (Wheatly 61)

Gólok: Norkett 13, Williams 45, Wheatley 75

Nem használt cserék: Myles