Játékosértékelés: Manchester United 0-1 Crystal Palace

Lássuk a Crystal Palace elleni hazai mérközést a ManUtdFanatics.hu értékelésében...

Andre Onana: nem sok feladata volt a 90 perc során, de sajnos Andersen lövésénél nem tudott bravúrt bemutatni. 6

Diogo Dalot: az utóbbi mérkőzéseken látszik rajta, hogy támadásban fejlődött, többször sikerül meghúznia védőjével szemben, ami után be tudja lőni a labdákat a kapu elé, ez így volt ezen a mérkőzésen is, de ezekből nem alakultak ki komoly lehetőségek. 6

Raphaël Varane: rengeteget járt az ellenfél térfelén, ami jól mutatja azt a tényt, hogy a manchesteri védelemnek nem sok dolga akadt a találkozó során. Ami azonban szomorú, hogy 120 alkalommal passzolt a meccs során, ez pedig nem egy védőre kellene jellemző lenni, hanem egy sorral feljebb. 6

Victor Lindelöf: hasonlóan lehet nyilatkozni róla, mint védőtársáról, bár egy alkalommal volt egy nagy hibája az alapvonal mellett, amiből könnyen megszerezhette volna második gólját a Palace. 5

Sofyan Amrabat: komoly mennyiségű passz, komoly mennyiségű futóteljesítmény, rengeteg szerelés, azonban főleg a második félidőben Ayew többször átjátszotta őt. 5,5

Casemiro: látszott rajta az akarás, hosszú labdáiban voltak fantáziák, többször próbálkozott lövéssel. 6,5

Mason Mount: ő volt az a játékos, akinek tempóját nem tudták felvenni a csapattársak. Sokszor átvétel nélkül játszotta meg a labdákat, azonban hiába próbált gyorsítani a játékon, a társak ezt lerombolták. Védekezése a középpályán rengeteget levett a hátvédek válláról. 7

Bruno Fernandes: ha a számokat néznénk csak, most kaphatna egy elég jó osztályzatot, azonban nem mehetünk el amellett, hogy rendkívül lassan mozgatja a csapatot, rengeteg rossz döntést hoz. 4

Facundo Pellistri: mintha a pályán sem lett volna, semmi hatással nem tudott lenni a csapatra. Dalot nagyon egyedül volt a jobb oldalon. 3

Marcus Rashford: a menedzser meccs utáni nyilatkozata valószínűleg rá is erősen vonatkozott, amikor azt mondta, döntéshozatalokban sokat kell javulni. Elképesztő, mennyire rá tud csavarodni a labdára. Folyamatosan azt hiszi, képes 3-4 védőt is befűzni, de sajnos sokszor már az első megállítja. 3

Rasmus Hojlund: nagyon egyedül volt, a vendégek teljesen levették a pályáról. Egész meccsen alig jutott labdához, Martial negyed óra alatt többször passzolt, mint a fiatal csatár. 3

Cserék:

Alejandro Garnacho: (60. percben Facundo Pellistri helyett) fél órát kapott a menedzsertől, sokkal veszélyesebben játszott, mint Pellistri, de sajnos ő sem tudta megváltani a világot. 6

Christian Eriksen: (76. percben Mason Mount helyett) sajnos nem hozott átütő erőt a középpályás. 0

Anthony Martial: (76. percben Marcus Rashford helyett) volt pár ígéretes összjátéka a franciának, de kapura nem sok veszélyt jelentett. 0

Harry Maguire: (87. percben Raphaël Varane helyett) percek jutottak neki... 0

Donny van de Beek: (87. percben Victor Lindelöf helyett) talán legközelebb több játékpercet kap. 0

Menedzser:

Erik ten Hag: Rashford és Pellistri cseréje jó húzás volt, de képtelen volt úgy változtatni a csapaton, hogy az megfordítsa az eredményt. Semmi váratlant nem húzott. 3