Rooney kezdõ lehet hétfõn
David Moyes, a Manchester United menedzsere elmondta, Wayne Rooney hétfõn, a Chelsea elleni összecsapáson a kezdõcsapatban kaphat helyet.
Rooney hétvégén harminc percet játdzott a Swansea ellen, ez idõ alatt Robin van Persie-nek és Danny Welbecknek is kiosztott 1-1 gólpasszt.
Újabb egy heti edzéssel a lábában azután, hogy sérült volt a combizma, majd a válla, ami miatt nem tudott egyetlen felkészülési találkozót sem játszani, ráadásul még rúgást is kapott a Liberty Stadiumban a játékos most akár kezdhet is a klub ellen, mely nyáron már két ajánlatot is tett érte.
"Wayne felépült és jó esélye van arra, hogy kezdjen" - mondta Moyes újságíróknak.
Mindez érdekes lépés lenne a Vörös Ördögök menedzserétõl, figyelembe véve, hogy kollégája, Jose Mourinho már kijelentette, a következõ héten újabb ajánlatot tesz az angol csatárért.
Kövess minket Facebookon, Instagramon, Twitteren és YouTube-on is!
Támogasd adományoddal a ManUtdFanatics.hu működését!