Anderson készen áll a harcra

A Manchester United középpályása készen áll arra, hogy harcoljon helyéért a Vörös Ördögöknél.


A 25 éves játékos csak kétszer volt kezdõ idén David Moyes csapatában és úgy tûnik, nagyon visszacsúszott a ranglétrán. Az utóbbi napok során januári kölcsönadásáról jelentek meg pletykák, miszerint a Fulhamnél köthet ki a brazil, aki azonban készen áll arra, hogy megküzdjön helyéért az Old Traffordon.

"Csak kétszer játszottam ebben a szezonban, de megpróbáltam a legjobbat tenni a csapatért. De ez nagyon nehéz, ha ilyen kis szelet jut a meccsekbõl" - nyilatkozta az egykori Porto játékos a Manchester Evening News-nak.

"De nem vagyok boldogtalan, tudom, hogy készen állok majd, amikor a menedzser lehetõséget ad. Nem beszéltem David Moyes-szal errõl, mert úgy gondolom, jó helyzetben vagyok. Imádom ezt a klubot és már több, mint hat éve itt vagyok."

"Még csak 25 éves vagyok és még körülbelül hét évem van a fociban, szóval az idõ az én oldalamon van és boldog vagyok az Old Traffordon."

"Tavaly sok sérülésem volt, de idén visszatértem, hogy segítsem a Unitedet. A felkészülésre visszatértem, jól éreztem magam és egész szezonban elkerültek a sérülések eddig. Csak meg kell várnom a pillanatot és amikor megjön, meg kell ragadnom a lehetõséget."

 


Miután Rene Meulensteen, a United korábbi segédedzõje a Fulhamhez került, feltámadtak azok a hírek, hogy szeretné a londoni klubhoz csábítani a brazil középpályást, aki errõl csak ennyit mondott: "Nem tudok semmit mondani más klubok érdeklõdésérõl. A Manchester Unitednél vagyok és Manchester United játékosa vagyok. Végeznem kell a munkámat itt, minden nap keményen kell dolgoznom azért, hogy rendben menjenek a dolgok, mert ezt akarom."

"Nem gondolok arra, hogy váltok. Arra gondolok, hogy segítsem a csapatomat, csapattársaimat és a tõlem telhetõ legjobbat tegyem. A Manchester United játékosa vagyok, imádom a szurkolókat, imádom a klubot. Szeretem, ahogy mindenki kiáll a klubért - bámulatos. Ez a világ legjobb klubja."

"Nincs problémám David Moyes-szal, minden rendben van az új menedzserrel. Még új és teljesen más ez a helyzet. Segítenünk kell, hogy sikeres legyen."

"Minden játékos, minden egyes mérkõzésen játszani szeretne. Ugyanígy vagyok ezzel én is, mint a többiek. Még csak 25 éves vagyok, de nem maradhatok egy évet úgy, hogy nem játszom. Játszanom kell! De nem követelhetem, hogy szerepet kapjak. Türelmesnek kell lennem és ha megkapom az esélyt, jól kell gazdálkodnom vele."

"A klub mindig is rendes volt velem, de ha egyszer mennem kell, akkor elõbb-utóbb menni fogok. Azonban azon fogok dolgozni, hogy a tõlem telhetõ legjobbat adjam a Unitedért."

 


"Négyszer voltam bajnok a csapattal, nyertem Bajnokok Ligáját, FIFA Klubvilágbajnokságot, két Ligakupát...mindent. Az egyetlen dolog, ami idegölõ számomra az az, hogy volt néhány nagy sérülésem. Volt egy év, ami kimondottan borzalmas volt. 24 voltam, mikor ez az év ment. Nehéz volt, de visszajöttem erõsen és ismét egészséges vagyok, aminek nagyon örülök."

"Tökéletesen rendben érzem magam és csak az kell, hogy játszam. Hiszem, ha sorozatban szerepelhetnék és jól menne a dolog, akkor ismét meg tudnám mutatni, milyen játékos is voltam az elsõ és második szezonomban, mert az az igazi Anderson."

"Mikor sérüléseim voltak, súlyfeleslegem is volt. Az pedig nagyon nehéz, ha sérülés miatt nem játszhatsz. De leadtam a felesleget, mindenki rám néz és azt mondja, milyen jól nézek ki. Jól is érzem magam."

"Tudtam, hogy a súlyommal gondok vannak, de amikor hat hónapoig kényszerpihenõn vagy, nehéz ledolgozni a felesleget. De a szezon elõtt mindet leadtam és ismét a versenysúlyomnál vagyok."
 


Sky Sports

Kövess minket Facebookon, Instagramon, Twitteren és YouTube-on is!



Támogasd adományoddal a ManUtdFanatics.hu működését!

Hozzászólások

Támogatás

Támogasd adományoddal
a ManUtdFanatics.hu működését!