Ki lesz a legjobb tartalékjátékos?

Warren Joyce kiválasztotta azt a három játékost, akik a Denzil Haroun Reserve Player of the Year (legjobb tartalékjátékos) címéért küzdenek.


Mivel több mint 40 játékost is csapatába tett ebben a szezonban, így nehéz feladata volt Joyce-nak, aki azonban a kevés rendszeresen pályára lépõ játékosok közül hármat választott ki.

 

Saidy Janko jól alkalmazkodott azóta, hogy tavaly nyáron a klubhoz igazolt és erõt, sebességet jelentett a jobb szárnyon. Bár alapból jobb bekk, többször játszott feljebb az U21-es csapatban, de pályára lépett az U19-es UEFA Ifjúsági Ligában, valamint az Ifjúsági FA-kupában is. A szélen játszó játékos éppen tegnap, az Aston Villa ellen szerezte meg elsõ manchesteri gólját.

 

 

Újabb védõ, aki bizonyította sokoldalúságát, Reece James. A korábbi Vörös Ördög, Matty öccse a Prestontól érkezett a Unitedhez, ahol mindenkit lenyûgözött szorgalmával és munkamoráljával. Bal bekk, vagy védekezõ középpályásként is otthon érzi magát, aki szinte automatikus választás lett az U21-esek között, késõbb pedig a csapatkapitányi karszalagot is viselhette.

 

 

Charni Ekangamene reméli, hogy Adnan Januzaj után õ lehet a második, Belgiumban született játékos, aki elnyeri ezt a díjat. A középpályás nem egyszer volt kénytelen belsõ védõt játszani, ahol rutinosan mozgott, majd a Carlisle Unitedhez került kölcsönszerzõdéssel, bár hamar vissza kellett térnie onnan, mivel szükség volt rá az U21-es csapatnál. A 20 éves játékosnak remek sebessége és ereje van, valamint kiválóan helyezkedik.

 

 

Szavazatodat ITT adhatod le!


ManUtd.com

Kövess minket Facebookon, Instagramon, Twitteren és YouTube-on is!



Támogasd adományoddal a ManUtdFanatics.hu működését!

Hozzászólások

Támogatás

Támogasd adományoddal
a ManUtdFanatics.hu működését!