Csapathírek a Fiorentina meccs előtt

A Manchester United szombaton utolsó nyári felkészülési mérkőzését fogja játszani, amikor az Old Traffordon a Fiorentina együttesét fogadják.


A Vörös Ördögök a hét elején tértek vissza amerikai túrájukról és a Premier League új szezonjára való felkészülés jegyében már Carringtonban gyakoroltak.

 

Ruben Amorim eddig három új átigazolás köszönhetett Diego Leon, Matheus Cunha és Bryan Mbeumo személyében, a trió beilleszkedése pedig remekül sikerült az USA-ban.

 

A felkészülési szezonban először és egyben utoljára is, hazai pályán játszanak majd a hétvégén, ami egyben az egykori United kapus, David de Gea visszatérését is jelenti majd az Álmok Színházába, de itt találkozhatnak először a manchesteri közönséggel az új szerzemények is.

 

 

Tyler Fredricson, Chido Obi, Jack Fletcher, Bendito Mantato és Ethan Williams is bizonyítási lehetőséghez jutottak az Egyesült Államokban és vélhetően most is szeretnének játékidőt kiharcolni maguknak a felnőtt csapatban.

 

Bár keményen dolgoznak felépülésükön és visszatérésükön, egyelőre még nem lehet biztosra venni, hogy Josuha Zirkzee és Andre Onana rendelkezésre tudnak majd állni a magyar idő szerint 13:45-kor kezdődő találkozón.

 

Lisandro Martinez az elmúlt hetekben már egyéni edzésmunkát végezhetett, de ő még egy kicsit távolabb van a visszatéréstől azt követően, hogy februárban térdsérülést szenvedett. 


ManUtd.com

Kövess minket Facebookon, Instagramon, Twitteren és YouTube-on is!



Támogasd adományoddal a ManUtdFanatics.hu működését!

Hozzászólások

Támogatás

Támogasd adományoddal
a ManUtdFanatics.hu működését!